Logo Gmina Sieroszewice

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 92
W sumie: 10758

News

News zdjęcie id 565

Europejski Tydzień Sportu Wielowieś 2016

11.10.2016

W dniu 09.10.2016 na boisku „Orlik” w Wielowsi, odbyła się finałowa rywalizacja w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, zorganizowanego przez LKS LEW Masanów.

Udział w zawodach wzięły reprezentacje Ołoboku, Sieroszewic oraz Wielowsi, rywalizując w kilku konkurencjach: biegu sztafetowym, torze przeszkód, rzucie piłką lekarską, drużynowych strzałach do celu oraz grze w piłkę nożną.

Organizatorom znów zależało na uaktywnieniu osób i grup wiekowych, które zazwyczaj nie są tak aktywne fizyczne i mniej korzystają z infrastruktury sportowej naszej gminy, Wśród zawodników znalazły się nie tylko osoby  często uprawiające sport ale również kobiety, osoby powyżej 40tego oraz 50tego roku życia. Konkurencje tak jak w roku poprzednim były dostosowane do wszystkich grup, dzięki czemu rywalizacja była ciekawa i sprawiła uczestnikom wiele radości.

Zawody wygrała drużyna z Ołoboku, drugie miejsce wywalczyła reprezentacja Wielowsi a trzecie miejsce przypadło ekipie z Sieroszewic. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe puchary, medale a zwycięzcy nagrody rzeczowe, wszystko odbyło się dzięki wsparciu finansowym Urzędu Gminy Sieroszewice.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali i przyczynili się do tak udanie zorganizowanej imprezy.

LKS LEW MASANÓW – Zespół Orlik Wielowieś

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.